O nas

Od 2015 roku udowadniamy naszym klientom i konkurencji, że recycling nie musi być wyłącznie biznesem, ale przede wszystkim misją. Jesteśmy ECO-PACZ.

Trzy filary ECO-PACZ

, ECO-PACZ

Elastyczność

Satysfakcja klienta to jeden z naszych priorytetów. Nie zamykamy się w ramach sztywnych cenników – otwieramy się na Was.

, ECO-PACZ

Legalnie od A do Z

Nie straszny nam gąszcz obowiązujących przepisów – nasz skup działa z zachowaniem wszelkich formalności.

, ECO-PACZ

Firma rodzinna

Nie podlegamy zagranicznym gigantom. Dysponujemy w 100% polskim kapitałem, co jest gwarantem niezależności, stabilnego rozwoju i efektywnej współpracy z klientem.

O firmie ECO-PACZ Paweł Paczkowski

Firma ECO-PACZ powstała w 2015 roku jako podmiot transportujący odpady. Od tamtego momentu nieustannie rozwijamy naszą ofertę i zakres rozwiązań, jakimi możemy wspierać naszych kontrahentów – inwestując między innymi w flotę wyspecjalizowanych pojazdów do transportu odpadów.

Momentem przełomowym w historii naszej działalności był luty 2020 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy skup surowców wtórnych, zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Łukasiewicza (na terenie AUTOCONSULT).

Jesteśmy firmą rodzinną – niezależność, skuteczność i determinacja w działaniu to główne cechy, na których oparliśmy nasze przedsiębiorstwo.

Działamy nie tylko na terenie miasta i gminy Pruszcz Gdański. Obszary naszego działania, w ramach których nasz skup odbiera surowce stanowią całe województwo pomorskie, m.in. Zblewo, Starogard Gdański, Pelplin, Tczew, Malbork, Skarszewy, Gdańsk, Gdynia, aż po Pasłęk czy Elbląg.

Na każdym etapie naszego dynamicznego rozwoju bierzemy pod uwagę jego wpływ na środowisko naturalne i podejmujemy wszelkie niezbędne działania, mające na celu uniknięcie negatywnej ingerencji w jego stan oryginalny.

Ostatni kwartał 2020 roku naznaczamy kolejnym kamieniem milowym – otwieramy kompletnie nowatorski kanał komunikacji z naszymi obecnymi oraz przyszłymi klientami. Nowa strona internetowa pełni rolę nie tylko informacyjną. Staje się ona swoistym centrum edukacji (poprzez cyklicznie rozwijany przez nas Blog) oraz integralną częścią systemu wyceny, przyjmowania oraz realizacji zleceń, jaką stał się nasz moduł Kalkulatora.

Klient od samego początku do końca procesu wie, co dzieje się z jego surowcem. Po dokonaniu szczegółowych ustaleń, surowiec zostaje przetransportowany na teren naszego skupu, a tam jest belowany. Następnie trafia do recyklera, aby zyskać drugie życie, jako półprodukt do różnych przedsięwzięć produkcyjnych.

Wytyczamy dobre praktyki i granice najwyższej jakości w relacji z klientami. Jesteśmy elastyczni w działaniach i relacjach biznesowych. Jesteśmy ECO-PACZ. Możesz nam zaufać.

W momencie, gdy inni zamykają skupy surowców wtórnych ze względu na zmieniające się przepisy, my otwieramy kolejny.

Dlaczego?

Z

Profesjonalny zespół

Osoby, które tworzą nasz zespół to profesjonaliści. Eliminuje to potencjalne problemy z interpretacją przepisów.

Z

Jesteśmy tutaj, by Tobie pomóc.

Chcemy pomagać lokalnej społeczności, zagospodarowując odpady segregowane (makulatura, folia, butelki PET), które stanowią poważny problem we wszystkich podmiotach gospodarczych.

Z

Recycling to MISJA i WYZWANIE - a my lubimy wyzwania 🙂

Odpady nie stanowią dla nas problemu. Wprost przeciwnie – współpracujemy z siecią niezawodnych recyklerów, którzy z chęcią przerobią Wasz odpad.

, ECO-PACZ

Rok Powstania ECO-PACZ